Google fırtınası devam ediyor ancak Hacklinki engelleyemiyor

Google geçtiğimiz günlerde yine sıralama güncellemesi yaptı ve bu güncelleme sonunda yine birçok site yer değiştirmiş oldu , google her sene  yüzlerce kez algoritma değiştirir bunu bu işi meslek haline getirmiş herkes bilmektedir. Google.com’un algoritma değiştirmesi çok önemli değildir , önemli olan buna sizin nekadar hazırlıklı olduğunuzdur ,sitenizin link yapılanması ve sosyal medya yapılanması nekadar iyidir ? benim şahsıma ait bazı web siteleri mevcuttur ben hiçbir güncellemede sitelerim nere gitmiş nere oynamış diye kontrol etmem , bilirimki hiç yerleri değişmez ve iyi konumlarını korurlar , tabiki şimdi diyebilirsiniz sen elinde yüzlerce Hacklink barındırıyorsun ve hacklink satışını yapıyorsun , yani elimde okadar çok hacklink var , diyebilirsiniz ! ancak bu böyle işlemiyor arkadaşlar ve şimdi beni iyi dinleyin. Nekadar çok hacklinkiniz olursa olsun veya en iyileri sizde olsun farz edelim , bunu doğru kullanmalısınız , mesala pagerank derecelendirmesi tarihe karıştı değilmi ? neye göre bir ölçüm yapmanız gerekli ? tabiki page aurithy değerine göre yani kısacası PA değeri , bazıları domain aurithy değerlerine bakar ancak bu çok yanlış bir davranıştır haberiniz olsun ! sadece PA değerlerini dikkate alın , size başka hiçbiryerde bulmayıcağınız PA derecelendirme ve etkilerini belirteceğim ! PA 100 üzerinden bir puanlama yapar.

5 pa -> leş

10 pa -> işe yaramaz

20 -> kötü

30 -> Orta derece

40 pa -> iyi derece

50 pa -> Çok iyi

60 pa -> Mükemmel etki

70 – 80 – 90 – 100 PA -> bu derecelerde site bulmanız oldukça zordur ve bulursanız bilinki bu siteler geçmişte Pagerank 7-8-9-10 gibi sitelerin etkilerini verirler , harika ve kısa sürede inanılmaz derecede etkiler sitenizi.

PA değeri  30 ve yukarında ise , edu-gov olmasına bakmayın hemen linkinizi ekleyin hiç kaçırmayın derim , hem edu hemde bu dereceleri varsa zaten ganimet bulmuş kadar sevinin.

Bu yazı Genel, Hacklink içinde yayınlandı ve , , , , olarak etiketlendi. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s