Hacklink tanımı ve öneriler

backlink

Hacklinkin normal backlinkten hiçbir farkı yoktur , tek farkı bazı html kodları ile görünmez şekilde eklenmesi. Google insan gözü gibi bakmadığı için , sitelerin direkt olarak kaynak kodunu görüntüler , yani siteyi html olarak okur herzaman.
Böylece eklenen linkler birer backlinkmiş gibi okunur ve gizli link olduğunu anlayamaz , anlasa bile kötü niyetle gizlendiğini veya iyi niyetle gizlendiğini anlayamaz ! Bu yolla siteniz çok kaliteli hacklinklerden backlink almış olur ve rakiplerinize karşı avantajlı duruma geçersiniz.

2015 yılına girilmesiyle birlikte , artık hacklinkler yoğun olarak ufak makaleler şeklinde ekleniyor , yaklaşık 15-20 cümleden oluşan mini makale tarzında eklenen linklerin çok daha doğal olduğu biliniyor ve faydalı.

Paravan site ile ana siteye hacklink almakta bir yöntemdir , ancak etkisi yarı yarıya kırıldığı için pekde tavsiye etmiyorum , çünki iyi bir hacklink seçiminin sitenize hiçbir zararı olmayacaktır , zira bir önceki makalelerimde iyi hacklink nasıl olmalıdır ve nasıl seçilmelidir anlatmıştım. Herzaman doğru yolu ve tekniği izlemenizi öneririm.

Hacklink hakkında böyle ara sıra ufak makaleler ile sizleri bilgilendirmeye devam edeceğim.

Bu yazı Genel içinde yayınlandı. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s